E-Katalog
CCTV Kamera Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir. CCTV; Close Circuit TeleVision yanı Kapalı Devre Televizyon anlamına gelen kavramın kısaltmasıdır. CCTV kamera sistemleri çalışma sistemine bakıldığında bir merkezden belirli bir görüntüyü takip etme sisteminin ortaya çıktığını gözlemleyebiliriz. Teknolojinin oldukça geliştiği şu dönemlerde güvenlik amacıyla kullanılan CCTV kamera sistemleri bunun yanında trafiğin kontrol altına alınması ve tehlikeli noktaların izlenmesi amaçları ile kullanılır.

Ritim Grup olarak güvenlik ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında talebiniz olan CCTV kameraları kısa sürede kuruyor ve sizlere teslim ediyoruz. Güvenlik konusundaki bütün şüpheleri gidermeye yarayan bu sistem ile korumak istediğiniz alanı güvence altına alıyoruz.

CCTV Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kameranın yaptığı kayıtta seslerin de kayıt altına alınmasını istediğinizde harici veya dahili mikrofonların da sisteme entegre edilmesini sağlayabilirsiniz. Ritim Grup olarak CCTV kamera sistemleri konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile değer yaratmayı hedefliyoruz.

CCTV Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

Ritim Grup olarak hem kamu hem de özel sektöre CCTV kamera sistemleri konusunda tam destek sunuyoruz. Peki, bu sistemlerin kullanım alanları nelerdir?

•    Trafikte izleme ve yönetmede,
•    Ofis, üretim tesisi ve kurumların ürün kontrol aşamalarında,
•    Toplu ulaşım araçlarında güvenliği sağlamada,
•    Güvenlik tedbirlerinin yetersiz olduğu alanlarda,
•    Sinema, tiyatro, konferans salonu gibi kapalı alanlarda,
•    Sokak ve caddelerde kullanılır.

Temel amacı güvenlik olan CCTV kameraların kullanımı sayesinde daha müreffeh bir ortam tesis edilir. Ritim Grup olarak yaşamımız için çok önemli bir işlevi olan bu kamera sistemlerini kaliteli ve uygun çözümlerle sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.