E-Katalog
Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir. Yapıların girişinde elektromanyetik kilit sistemiyle kartlı geçiş kontrol sistemi kullanılmaktadır. Böylece, personel; anahtar derdinden de kurtulmaktadır.

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, kapıların kontrollü bir biçimde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Sistem, elektrikle ve mıknatısla çalışmaktadır. Elektrik olmadığında sistem, otomatik olarak devreden çıkmaktadır. 60 ile 1500 kg’a kadar çekim kuvvetine sahip kilit sistemleri vardır. Bütün güvenlik taleplerinizi karşılayan sistemin kurulumu oldukça basittir. Ofis, ev, işyeri ve plaza gibi yapılar için farklı çözümler bulunmaktadır.

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Tahta, cam ve PVC malzemeden üretilen kapılarda kullanılan kapılarda kullanılan sistem, L ve Z aparatlar ile monte edilmektedir. Dayanıklı ve oldukça kaliteli olan sistem, uzun yıllar boyunca güvenli bir biçimde kullanılmaktadır. Bu sistemler kart okuyucu, yüz tanıma sistemleri ve parmak izli personel takip sistemleri ile uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.

Manyetik Kilit

Manyetik cihazın kapının kilidine bağlanmasıyla üretilen sistemlerde, geçiş yetkisi verildiğinde kilidin açılması sağlanmaktadır. Bu sistem sayesinde firmanızın giriş ve çıkışlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. İsterseniz personelin takibini de sağlayabilirsiniz. PDKS cihazıyla çalışabilen manyetik kilitler, kapıyı açacak kişileri kısıtlayabilmenizi sağlar. Bu sistem;

  • Yüz tanıma sistemleri
  • Parmak izi cihazları
  • Kartlı geçiş terminalleri

ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Genel olarak sistem, 12 volt adaptör ile çalışır. Kendi adaptörü ya da cihaz çıkışı olan sistem, kimi zaman adaptöre ihtiyaç duymaksızın da çalışabilir. Manyetik kilit; cam, tahta, metal ve PVC kapılara kullanılabilmektedir. Sistem, -10 ile +55 derecede, herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Sistem, sertleşmiş alüminyumdan yapıldığı için oldukça dayanıklıdır.